DOGE Fiyatı Çok Yakında İlk 10’a Girebilir! Polkadot ise…

Kriptoarena 1 month ago Report
Telegram LinkedIn
ADVERTISE HERE #7

Meme coin projesi Dogecoin (DOGE) fiyatı son zamanlarda önemli bir yükseliş kaydetti, ancak yine de hedefinin farklı olduğu görülüyor. Diğer yandan, Polkadot (DOT) fiyatı 10 dolar seviyesine ulaşma yolunda ilerlemeye devam ediyor. Mevcut trendlerine göre ise, DOGE ve DOT fiyatlarının etkilenmesi ile birlikte, bu durum her iki altcoin’in piyasa hacmi açısından hangisinin en iyi 10 kripto para listesindeki yerini belirlemekte rol oynayabileceği belirtiliyor.

DOGE fiyatı yükselişine devam edecek mi?

Analistlere göre köpek temalı meme coin projesi DOGE, önümüzdeki 24 ila 48 saat içerisinde bir yükseliş hareketliliği bekliyor. Fiyat seviyesinin, konsolidasyonun zirvesine yaklaştığı ve burada bir kırılmanın yaşanmasıyla birlikte, büyük bir ralliye başlaması sonucunda değerinden bir sıfırın çıkarılmasına neden olabileceği aktarılıyor.

Eğer analistlerinde öngördükleri gibi bir hareketlilik yaşanır ise, DOGE fiyatında bir yükselen üçgen formasyonu ile tepeye doğru sürekli olarak daha yüksek seviyelere ilerlemesi ve en düşük seviyelerini oluşturarak işlem görmesi bekleniyor. Son ret, fiyatın daha düşük destek bölgesine gerilemesine neden oldu. Buradan gerçekleşen bir rallinin ise fiyatı 0,074 ila 0,076 dolar arasında yer alan direnç bölgesine geri çıkartması bekleniyor. Önümüzdeki süreçte güçlü bir yükseliş gerçekleştirmesi adına analistler, DOGE fiyatının u seviyeleri test etmesi ve bu bölgeden çıkmasının zorunlu olduğunu belirtiyorlar.

Polkadot kritik direnç bölgesinden yükselişe geçecek mi?

Polkadot fiyatı ise yükseliş eğilimini sürdürüyor ve geri çekilmelere rağmen altcoin’in sağlam bir yükseliş trendini devam ettirmesi bekleniyor. DOT, Temmuz ayının sonlarında düşük desteği reddetti, ancak Ağustos ayının başından bu zamana bakıldığında, DOT’un 10 dolar fiyat seviyesinde yer alan hedefine ulaşmaya hazırlandığı görülüyor. DOT fiyatı yükselen bir paralel kanalda işlem görmeye devam ediyor. Altcoin projesinin yaşanan bir kırılmaya rağmen güç kazanmayı başardığı ve 10 dolara yakın seviyelere yükseldiği görülüyor. Kripto para analistleri, fiyatın 9.31 dolardan birkaç ret ile karşı karşıya kaldığını ve bu nedenle altcoin’in bu direnç bölgesini aşmasının artık çok önemli olduğunu belirtiyorlar. DOT fiyatı 9,5 doların üzerindeki seviyeleri güvence altına almasıyla birlikte, 2 haneli bir rakam elde edebileceği ve kritik direnci 11,86 dolarda test edebilmek için yükseliş yaşayabileceği belirtiyor.

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Genel olarak bakıldığında ise, Dogecoin’in fiyatı ilk 10’a girebilmek için çabalıyor, küçük bir hatanın oluşması halinde ise Polkadot Topluluğunun devreye girebileceği bildiriliyor. DOGE’nin piyasa değeri yaklaşık 9 milyar dolar ve DOT’un 10,7 milyar dolar olmasıyla birlikte, ilerleyen günlerde ilk 10 kripto para birimi arasında yer alacak kripto adına karar sağlayacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Original Source: https://www.kriptoarena.com/doge-cok-yakinda-ilk-10a-girebilir/

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.
ADVERTISE HERE #8

READ THE ORIGINAL ARTICLE ON >> Kriptoarena
ADVERTISE HERE #9

ADVERTISE HERE #10

ADVERTISE HERE #11